Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të Met Gala 2021

Konsideruar si një nga netët më të rëndësishme në kalendarin e modës, mbledhja ekskluzive e fondeve u mbajt dje (13 shtator) në New York.

Yjet u shfaqen në shkallët e famshme të Muzeut Metropolitan për festën me temë “Në Amerikë: Një Leksikon i Modës”.

Disa nga ato që shkëlqyen më së shumti ishin Rita Ora, Rihanna, Jennifer Lopez, Gigi Hadid, Billie Eilish, Kendall Jenner, Ella Emhoff, Barbie Ferreira, Megan Fox, Rihanna, Normani dhe Iman.

Menu