Vajza e Marinës erdhi në jetë, teze Luana vjen me një reagim plot dashuri

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë.

Vajza e çiftit erdhi në jetë ditën e djeshme (24.11.2021) duke u dhënë prezantueses dhe reperit epitetin prindër.

Me ardhjen e saj në këtë jetë voglushja ka lumturuar pa fund edhe teze Luanën, e cila përmes disa postimeve më herët kishte deklaruar se mezi po e priste.

‘’Ndjesia më e mirë në botë’’, ka shkruar Luana dhe është e para që reagon nga familja për ardhjen në jetë të bebit.

Në ditët e fundit të pritjes së ëmbël Luana dhe Marina kanë realizuar një set fotografik dhe padyshim tani e tutje nuk do të mungojnë edhe shuumë të tjera nga tezja dhe mbesa dhe ne mezi po e presim të njihemi me të.

Menu