U zhduk prej rrjeteve sociale, Beatrix Ramosaj shtatzanë?! Këngëtarja HABIT ndjekësit me testin që postoi!

Beatrix Ramosaj ishte zhdukur për ca ditë nga rrjetet sociale, edhe pse ajo kohë pas kohe postonte fotografi të cilat i kishte bërë gjatë verës.

Arsyeja?! COVID-19! Pooo së fundmi Trixa i ka habitur të gjithë me postimin e saj më të fundit në Instagram.

Njerëzit menduan për një moment se ishte shtatzënë!! Po po!!

Ajo ka treguar se ka kryer një test, që në pamje të parë ngjason me atë të shtatzanisë dhe tregon vetëm një vizë çfarë do të thotë se nuk është shtatzanë). Trixa e ka shoqëruar këtë Instastory me një ’emoji’ që shpreh mërzi dhe ka shkruar krahas saj ‘okej’.

Ngjason me testin e shtatzënisë por si duket ka të bëjë me rezultatin ndaj COVID-19 dhe ka rezultuar negative dhe kjo ishte edhe arsyeja pse nuk e shihnim prej kohësh aktive.

Menu