U përfol për ndarje me Afronën, Blero udhëton drejt Zvicrës

Këngëtari Blero Muharremi dhe modelja Afrona Dika kanë qenë në qendër të mediave këto ditë pasi u zbulua se i dhanë fund martesës.

Në një kohë kur asnjëri prej tyre nuk ka reaguar rreth këtyre raportimeve, Blero ka habitur të gjithë ndjekësit duke u shfaqur në Zvicër.

Motivet e udhëtimit të tij mbesin nuk dihen ndonëse nuk përjashtohet që ai të ketë shkruar për t’u sqaruar me Afronën në atë që konsiderohet si kriza e tyre më serioze në shtatë vite bashkë.