U kapën mat së bashku, Bora pranon rikthimin me Donaldin

Prej ditësh në rrjet po qarkullojnë lajme se Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë ribashkuar. Këto lajme u konfirmuan ditën e djeshme pasi dyshja u kapën së bashku në Genova të Italisë.

Menjëherë pas daljes së fotove, Bora ka reaguar duke publikuar një selfie të saj nga Italia, e cila është marrë si konfirmim i lajmeve të ribashkimit.


Nga ana tjetër Donaldi ende nuk ka reaguar lidhur me situatën.