U aludua se i aksidentuari ishte Donaldi! Ja si qëndron e vërteta

Pas lajmit të shpërndarë gjerësisht në media se Donald Veshaj u aksidentua, burime për AfterParty.al bëjnë me dije të vërtetën.

I aksidentuari me motor mësohet të ketë qenë Mario, vëllai i vogël i binjakëve Romeo dhe Donald.

Ende nuk ka asnjë informacion mbi gjendjen e tij shëndetësore.