Po bëhet nami: Të gjithë po flasin për FOTON me gjoksin jashtë të Shqipes, REAGON ish-konkurrentja!

Një ndër emrat më të komentuar të programit “Për’puthen”, është padyshim ai i Shqipe Hysenaj-t. Kjo e fundit shpesh herë komunikon me ndjekësit e saj, të cilët nuk janë të pakët.

Teksa zhvillonte bisedën e saj me ta nëpërmjet “ask&question”, pyetjet më të shumta ishin në lidhje me një foto “hot” që po qarkullon në internet edhe mendohet se vajza në fjalë është konkurrentja.

“Po ti ça bën ashtu, kishe bo një foto me gjoksin jashtë, është postu në një faqe”, e pyet një ndjekës dhe merr këtë përgjigje nga Shqipja.

“(X faqe), kishte zgjuarsinë e duhur të kuptonte që nuk jam unë kjo, por është montim dhe e fshiu foton… Unë jam ende bio!”, shkruan konkurrentja në postimin e siguruar nga afterparty.al


Sërish një tjetër pyetje është në lidhje me po të njëjtën foto dhe Shqipja i shpjegon se nuk është e vërtetë!