Pas “thumbave” në rrjete sociale, Bruno konfirmon ndarjen nga Ana

Bruno Shemsho dhe Florjana Gjini, një nga çiftet e lidhura brenda “Përputhen”, i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

Ishte vetë Bruno, i cili gjatë një live ka konfirmuar ndarjen nga Ana.

Një ndjekës madje e ka ngacmuar duke shkruar në komente: “U pajtua Donaldi e Bora nuk po pajtohesh ti me Anën.”

Bruno ia ka kthyer duke thënë: “Ca pajtohen, ca ndahen, kështu paska qenë e shkruar. Ah si qenka dashnia”.

Tags: ana, Bruno, Perputhen