Pas publikimit ku Noizy e godet me grusht, reperi shqiptar sqaron situatën pas konfliktit (VIDEO)

Pas konfliktit mes Noizyt dhe ish reperit të The Bloody Alboz (TBA), Cllevio , ky i fundit ka reaguar me anë të një video në Tik Tok.

Në videon e Clleviot ai thekson se konflikti mes tyre është sqaruar dhe se Noizy e ka pritur shumë mirë. Gjatë videos ai tregon se të dy patën një shkëmbim shumë miqësor ai edhe quan edhe shok Noizyn.

Më herët në rrjete sociale qarkulloi një video teksa shihej Noizy që e qëllonte Cllevio pas zënkave dhe agravinit të situatës mes tyre.

Tags: Noizy, reper, zenke