Pas gjithë aludimeve për ndarje, Adrola dhe Capital T janë pajtuar? Ja detaji që konfirmon gjithçka!

Ndonëse kudo u përfol se Adrola dhe Capital T ishin ndarë, duket se dyshja janë pajtuar ose nuk janë ndarë kurrë në fakt.

Modelja ka hedhur në story një fragment me këngën e re të Capital T, teksa konfirmon mbështetjen e saj për të.