Nuk janë më grup si “Babastars”, tani reperi i famshëm ka dy fjalë për Ghetto Geasy-n, Majk dhe Cozman!

I ftuar në spektaklin “Zemër Luana” nga Luana Vjollca, Getoar Selimi i njohur ndryshe si Ghetto Geasy zbuloi të vërtetën për një nga pyetjet që të gjithë kanë kur e kanë në skenë: “A do të bashkohen ndonjëherë “Babastars” dhe a do ketë një High 5 duke bërë bashkë “Babastars” dhe kujt i thotë “S’jena mo”?”

“Nuk do të ketë një “High 5”, se përsa s’jemi grup do të thotë që s’kam ndërmend t’ja hupi askujt. “Sjena mo” i them “High 1.”, përfundoi Geasy për “Zemër Luana”.

Mirëpo si është marrëdhënia e grupit pas ndarjes së tyre? Përveç Getit, na e zbuloi edhe Onat nëpërmjet intervistës së tij ekskluzive për “After Party Shoë”, ku foli për tre djemtë e njohur.

Teksa u pyet se cilin ka mëq shumë vëlla, Majk apo Cozman, Onat u shpreh “Mi nda si me i vra”, pra që i do të dy shumë. Ndërsa mikun e tij me të mirë në shoëbiz, cilësoi vetëm një dhe ai sipas tij është Getoar Selimi.