Noizyt i ndodh e PAPRITURA në koncert, filmohet momenti! (VIDEO)

Një video e reperit mjaft te njohur po qarkullon në rrjet.

Në videon e bërë virale shihet Noizy teksa performon përpara publikut dhe fansave të tij të zjarrtë. Gjatë një momenti kulminant të perfomancës në club, reperit i ndodh një e papritur.

Si duket Noizy kujton se po godet murin(tavanin e lokalit), por po godiste projektorin që club-i kishte sipër skenës ku performojnë artistët.

Menu