Një tjetër ndarje? Mikela dhe Erjoni duket që s’i kanë mirë punët bashkë

Erjoni dhe Mikela, dy ish konkurrentët e “Përputhen” duket se i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

Ata kanë fshirë çdo postim që kishin bashkë në Instagram, por ende e ndjekin njëri tjetrin.

Më herët ata dukeshin mjaft të dashuruar, aq sa Erjoni i dedikoi edhe këngë “Dashuria” dhe në çdo dalje publike ishin bashkë.