Ndarja me Pique, Shakira përfundon në spital!

Një media spanjolle ka publikuar pamje të ambulancës jashtë shtëpisë së Shakirës, e cila mendohet që të jetë shtruar në spitalin e Barcelonës me kriza ankthi.

Lajmi erdhi menjëherë pasi filluan të qarkullonin thashethemet se Gerard Pique dhe ajo ishin në prag të ndarjes, ndërsa flitej edhe për një person të tretë. 

Këngëtarja kolumbiane mësohet se ka pësuar një krizë ankthi, ndërsa ngjarja dyshohet se ka ndodhur më 28 maj, pas kthimit të Shakiras nga Festivali i Kanës.

Tags: pique, Shakira