Me bikini në rrugë, ja çfarë po përpiqet të na thotë Bebe Rexha

Artistja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha ka publikuar së fundmi në Instagram një një video teksa teksa ecën në rrugë e veshur me rroba banje.


Bebe shfaqet mjaft sensuale duke treguar format e saj dhe duke shprehur se nuk e ka aspak problem t’i ekspozojë përpara të gjithëve.

Ajo e ka shoqëruar videon me një mbishkrim duke përcjellë edhe një mesazh: “Ku janë mbretëreshat e mia të masës së mesme”.

Tags: Bebe Rexha