Lëvizje provokuese në skenë, Melinda Ademi “tërbon” fansat në një nga koncertet e saj! (FOTO)

Melinda Ademi së fundmi ka qenë e ftuar për të performuar në një club në Shqipëri, ku edhe ka marrë vëmendje me paraqitjen.

Teksa këndonte ajo bëri një performancë të zjarrtë përpara një publiku dhe tërhoqi audiencën me lëvizjet provokuese, siç e shihni në fotot më poshtë.