Leonardo DiCaprio zyrtarizon lidhjen e re me modelen e famshme italiane!

Leonardo DiCaprio prej muajsh ka nisur një marrëdhënie të re dashurie me modelen e famshme italiane, Vittoria Ceretti Ata u shfaqën në krah të njëri-tjetrit, Ditën e Falenderimeve në Londër dhe çifti shoqërohej edhe nga familjarët e modeles.

Thuhet se 25-vjeçarja mund t’ua ketë prezantuar prindërve Leon dhe ndoshta mund të bëhet fjalë për një fejesë.