Kapet mat duke u puthur, Kendall Jenner në një romancë me artistin e njohur?!

Kendall dhe Benito Antonio Martínez Ocasio, aka Bad Bunny aka “mbreti i Spotify”, u panë duke u puthur në një klub privat në Los Angeles.

Gjithsesi deri më tani nuk ka burime pranë tyre që kanë folur për detajet e lidhjes së re, por kjo është thjesht çështje kohe.

Lajmi u raportua nga “DeuxMoi” në rrjetet sociale, një llogari shumë e famshme dhe e besueshme për thashethemet e këtij lloji.