Jennifer Lopez publikon videon e Aulona Mustës, por si ndodhi e gjitha kjo?

Një video e  Aulona Mustës me vajzën e saj është bërë virale.

Ato shihe. të kërcejnë me këngën virale të Jennifer Lopez “Can’t get enough”.

Kjo e fundit ka pëlqyer videon e Aulonës në Instagram dhe e ka ripostuar në story.

Ndërsa Aulona shkruan: Dita nis bukur kur shikon që te ka hedhur JLO në story dhe ka bërë like videon.