I kapi të pasmet JLo, pamjet e Ben Affleck bëjnë xhiron e rrjetit

Mesa duket Ben Affleck dhe Jennifer Lopez kanë shijuar së bashku një tjetër natë romantike.

JLo dukej tepër elegante e veshur me një fustan të ngushtë e të gjatë deri poshtë gjurit, kombinuar me një palë sandale ortopedike dhe pa asnjë make up në fytyrë.


Ndërsa Ben, i veshur me një xhaketë sportive gri dhe këmishë blu, u pa duke i vendosur dorën në të pasme të dashurës së tij teksa ajo po ngjitej në makinën e tyre, pamje të cilat po bëjnë xhiron e rrjetit.

Tags: ben affleck, Jlo