Harroni kosovarët me Lamborghini, Fationi ‘’FLUTURON’’ me veturën e tij me shpejtësi extreme!

Dy kosovarë që i kanë ikur radarit të policisë shqiptare duke vozitur me shpejtësi marramendëse në Bypass-in e Fierit, në aksin Fier-Vlorë me automjetet e tyre luksoze BMW e Lamborghini kanë qenë temë kryesore e ditëve të fundit.

Megjithëse ecnin me 225 km/h, ata u gjobitën nga policia me vetëm 288.000 mijë lekë.

Poor harrojeni ata të dy është dikush tjetër që nuk pyet për rregulla dhe ‘’fluturon’’ me veturën e tij.


Bëhet fjalë për Fation Kuqarin, i cili në rrjete sociale ka publikuar një video ku shihet teksa lëvizë me shpejtësi mbi 215 km/h me veturën e tij të tipit ‘’Audi’’.

Menu