“Gjoksi im…”, Bebe Rexha provokon ndjekësit me fotot e fundit

Artistja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha ndonëse ka kohë që nuk ka publikuar asnjë projekt të ri muzikor, ajo mbetet aktive në rrjetet sociale me fotot dhe videot që publikon.

Ajo vijon dhe sjell imazhe provokuese duke treguar format e trupit dhe duke u krenuar me dukjen e saj.


E veshur me një xhaketë ngjyrë rozë që i theksonte dekoltenë, Bebe u kombinua me xhinse, këpucë me taka bronzi dhe një cantë ‘Chanel’ rozë.

“Gjoksi im duket mrekullueshëm sonte”, ka shkruar Bebe në mbishkrimin e një postimi.

Tags: Bebe Rexha