Fundi po vjen! Publikohet më në fund trailer-i përmbyllës i serialit “La Casa De Papel”!

Bëhuni gati!!!

Seriali “La Casa de Papel” ka thyer rekorde shikueshmërie në të gjitha sezonet e tij. “Banda” e udhëhequr nga “Profesori” ka rrembyer zemrat e publikut, kjo për mënyrën sesi janë trajtuar personazhet dhe për natyrën e tyre karizmatike dhe rebele.

Epo po vjen fundi dhe sezoni i fundit i La Casa De Papel vjen në 3 Dhejtor. Ky sezon i pestë është i fundit i këtij seriali.

Në trailerin e publikuar në YouTube nga “Money Heist”, është paralajmëruar fund dramatik për personazhin e Lisbonës, e cila shihet duke u arrestuar nga Policia.

Kujtojmë se volumi 1 u mbyll me vdekjen e një prej aktoreve më kryesore, Tokyo.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by La Casa de Papel (@lacasadepapel)

Menu