Fotot/ Olta Gixhari bën gjoksin dhe duket kaq ndryshe!!

Aktorja Olta Gixhari në fotot e fundit në Instagram duket më ndryshe se zakonisht.

Mendojmë se edhe ju si ne, e vutë re se ajo ka bërë ndërhyrje në gjoksin e saj.

Fustani që ajo ka veshur thekson qartë ndryshimin në trupin e saj.

Olta njihet për format e saj të theksuara dhe nuk e dimë ende përse ajo e ka ndjerë të nevojshme një ndërhyrje të tillë. Por gjithësesi, ajo nuk është as e para dhe as e fundit që bën diçka të tillë!