Fle vetëm apo çift? Diona Fona zbulon detaje për jetën private në një intervistë ekskluzive për AfterParty (VIDEO)

E ftuara e radhës në AfterParty është këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur shqiptare, Diona Fona.

Ajo i është përgjigjur pyetjeve ngacmuese të gazetarëve tanë, ku na ka zbuluar shumë detaje interesante rreth vetes.

E pyetur se a thotë e para “Të dua” apo pret t’ia thonë, Diona tha këtë të dytën.

Më tej, Diona u pyet se për çfarë do të hiqte dorë nga muzika ajo dha përgjigjjen e saj dhe e shihni në linkun e plotë të intervistës: