Fejohet Jennifer Aniston? Ja detaji që mori gjithë vëmendjen e fansave

Ajo shkoi në këtë event për të nderuar Barbra Streisand, por me dukjen e saj ka shokuar të gjithë pjesëmarrësit.

Përveç fustanit joshës dhe pamjes së re me flokë të shkurtra, ra në sy edhe një unazë e madhe në gisht.

Se a është fejuar fshehurazi aktorja 55-vjeçare, ende nuk dihet po fansat kanë ‘shpërthyer’ pas kësaj paraqitjeje.

US actress Jennifer Aniston arrives for the 30th Annual Screen Actors Guild awards at the Shrine Auditorium in Los Angeles, February 24, 2024. (Photo by VALERIE MACON / AFP)