Fantastike! Arsyet pse kënga e re e Mozzik dhe Loredana është më e veçanta në karrierën e tyre

Mozzik dhe Loredana do të vijnë me projektin e tyre më të ri.

Dyshja fantastike kanë qenë shumë produktiv me prurjet e reja muzikore që nga momenti që u bashkuan sërish.

Pas publikimit të disa projekteve që rezultuan tejet të suksesshme çifti ka gati një tjetër këngë që është më e veçanta nga të gjitha që kanë realizuar edhe para ndarjes.

Kënga, e cila bënë pjesë në albumin e tyre të parë “No rich parents” do të publikohet nesër (22 korrik) në mesnatë.

Arsyet pse kjo këngë është më e veçantë janë këto:

E para Loredana do të vijë për herë të parë në gjuhën shqipe ndërsa arsyeja e dytë është se pritet që pjesë e videoklipit do të jetë edhe Hana, vajza e tyre.

Menu