Ekskluzive/ Rita Haziri flet për dasmën me Fidan Gashin dhe zbulon planin e saj!

Ata padiskutim janë ndër çiftet më të komentuar dhe të dashur nga publiku shqiptar ndaj ata numërojnë hite në muzikë, e kemi fjalën për Rita Hazirin dhe Fidan Gashin.

Çifti i shumë komentuar ishte i ftuar në “After Party Shoë”, ku zbuluan shumë mbi jetën profesionale dhe atë private.

Kur Fidani e pyeti Ritën nëse është xheloze për fanset e tij në koncert apo Instagram, Rita u përgjigj se nuk është xheloze për asnjërën. Ama vendimin për dasmën e kishte të qartë dhe duket se ata e kanë diskutuar më herët këtë vendim.

Kur Fidani e pyet nëse do të donte dasmë me tupana apo private, Rita u përgjigj duke i thënë se “ti e di që e dua private” dhe këngëtari e pohoi.

Intervistën e plotë të Rita Hazirit e gjeni në link: