(Ekskluzive) Fle vetëm apo çift?! Mato Lale flet për jetën private vetëm në AfterParty

Mato Lale është padiskutim ndër reperët më të mirë në Shqipëri.

I ftuar në AfterParty ai i dha përgjigjje pyetjeve tona pikante, ku na zbuloi edhe shumë të pathëna.

I pyetur se nëse fle vetëm apo çift, ai u shpreh “vende, vende”, duke nënkuptuar se si t’i bjerë rasti.

Më tej, Mato u pyet nëse thyen zemra apo ligjin dhe se çfarë ka thënë e shihni në link: (Kliko ketu)