Ekskluzive/ Do bëjë Kejsin dhe djalin e vogël me një motër apo vëlla tjetër? Sabiani surprizon me deklaratën!

Artsiti shumë i dashur shqiptar, Sabiani ishte i ftuar në “AfterParty Shoë”ku iu përgjigj pyetjeve pikante dhe na zbuloi plot gjëra që nuk dinim rreth tij duke na zbuluar detaje mjaft interesante.

I pyetur nëse do të zgjidhte mes 1 milion dollarëve apo ta kthente kohën pas, si për çudi Sabiani zgjodhi paratë, duke na treguar kështu që s’ka ndonjë pishman në jetë. Pyetjes se çfarë do t’i thoshte njeriut të zemrës, ai u shpreh: “Të dua më shumë se jetën time”.

Mirëpo e dini se Sabi ka në plane edhe të shtojë familjen? Në sekondën 00:33 ai surprizon me përgjigjen e tij dhe ne na u bë shumë qejfi!

Intervistën e tij të plotë e shihni në link: