E mbajti të fshehur për kaq kohë! Modelja shqiptare bëhet nënë për herë të parë

Modelja e njohur, Heidi Lushtaku ka surprizuar të gjithë ndjekësit e saj pasi ka zbuluar se është bërë nënë për herë të parë.

Ajo e ka mbajtur gjithnjë të fshehur jetën e saj private, por mbrëmjen e sotme ka ndarë në Instastory disa foto, ku në njërën prej tyre shihej me partnerin dhe të birin.

“Ti ishe sekreti ynë më i bukur. Gëzuar 1 mujorin e lindjes”- shkruan ajo në rrjetin social instagram.

Futbollisti është 8 vite më i vogël se ajo dhe thuhet se Heidi dhe Merih janë takuar në Zvicër gjatë një darke me miqtë e tyre.