“Dua të këndoj t’ka baba çun”/ Luizi gati për bebin “nr 2”, i kërkon një djalë Kiarës

Pak pasi njoftuan se do të bëhen me vajzë, Luizi ka bërë një tjetër kërkesë për Kiarën.

Në një video të publikuar në Instagram,ai i kërkon asaj që të bëjnë edhe një djalë

Luizi: “Kiara do ma japësh edhe një çun, se ngela duke kënduar vetëm këngën “Kush ka vajza botën ka”, dua të këndoj edhe këngën tjetër “Të ka baba çun”.

Kiara: “A ta bëjmë njëherë këtë që kemi nisur. Aman se vdiqe për një çun. Do e shikosh kur të lindi vajza se sa do e duash dhe do pendohem unë pastaj, do them pse nuk e bëra djalë që ta mbaja për vete.”

 

View this post on Instagram

 

A post shared by . (@lion_luizx)