Do të martohen këtë verë? Bora Zemani: Donaldi është goli i jetës time!

Bora Zemani si rrallë herë ka treguar disa detaje nga jeta e saj personale.

Ndër to ishin edhe aludimet për një dasmë të mundshme gjatë verës, për të cilën moderatorja e dha një përgjigje.

“Shtatzënia ime dhe martesa ime komentohen gjithmonë. Me martesë, pa martesë, Donaldi është një nga golat e mi të jetës”, tha ajo në Top Arena.