“Djali më i mirë i familjes”/ Eni Koçi prek me urimin për djalin e Genc Prelvukaj

Djali i këngëtarit Genc Prelvukaj nga lidhja e kaluar Gjini, feston sot 18 vjetorin.

Sigurisht që në këtë ditë të rëndësishme nuk mund të mungonte urimi nga Eni Koçi .

“Gëzuar ditëlindjen për djalin me të mirë qe ka familja Prelvukaj” ka shkruar këngëtarja.

Duket se Eni dhe Gjini kanë një raport tejet të ngushtë.