David Beckham zhvishet për të promovuar parfumin e ri dhe të gjithë i kanë sytë te fiziku i tij muskuloz

David Beckham i tërboi fansat teksa zhvishej për të promovuar një parfum të ri.

Ish-futbollisti, 48-vjeç, tregoi fizikun e tij muskuloz me tatuazhe teksa shtrihej në shtrat me një këmishë të bardhë të zbërthyer në videon e postuar në Instagram të martën.

Fansat e lavdëruan David, duke bërë shaka se “ai e di se çfarë po bën” teksa shfaqte aromën e tij të fundit.