Çaste intime me të dashurin! Bebe Rexha publikon videon e rrallë

Artistja me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha ka ndarë me fansat e saj një video të rrallë teksa shihet në çaste intime me të dashurin.

Në video shfaqet kineasti Keyan Safyari  teksa ka përqafuar dhe puth gjithë dashuri në qafë artisten.


Ndonëse kohët e fundit ka qenë mjaft e rezervuar mbi jetën e saj private, së fundmi ajo ndau këto imazhe pë të treguar që lidhja e saj  shkon më së miri, madje njësoj si ditën e parë.