Bye, bye Geljani! U deklarua për të, por Sara fotografohet në momente intime me Atdheun në kryeqytet!

Sara e ‘Përputhen’ është deklaruar vetëm për Gelianin në emision. Një ditë më parë ata kërcyen si çift në studio.

Mirëpo, teksa të gjithë presin që dyshja të dalin bashkë nga programi, Sara ka bërë një veprim të papritur. Ajo ka publikuar në Instastory një video duke i mbajtur dorën Atdheut dhe e ka shoqëruar me një zemër të kuqe.

Më tej, vetë Atdheu ka ndarë një foto pranë saj duke i lënë ndjekësit gojëhapur. Në sy ka rënë komenti i Sarës, e cila i ka shkruar “Bashkë zihemi, pa njëri-tjetrin nuk qëndrojmë dot”.