Bardhi sapo pranoi se ka kryer marrëdhënie seksuale me vajza VIP? Do habiteni me përgjigjen e tij!

Ai është padiskutim një ndër artistët më të dashur dhe më të suksesshëm në Shqipëri sidomos në gjeneratën e artistëve më të rinj. E kemi fjalën për Bardhin. Shumë këngë të tijat janë bërë hite ku së fundmi po shijon frutet e suksesit të bashkëpunimit me Luana Vjollcën “Zemrën ta vodha”.

Së fundmi ishte i ftuar në AfterParty, ku iu përgjigj pyetjeve mjaft ngacmuese.  Ai zbuloi nëse është single apo i lidhur dhe vajza nëse ishit kurioze Bardhi pranoi se momentalisht është single.

Më tej, Bardhi u pyet nëse mes tij dhe vajzave VIP zgjedh më shumë miqësi apo marrëdhënie seksuale  me to dhe përgjigjjia e tij ishte surprizuese:  “Nuk kam mikesha, kjo e dyta.”

Intervistën e plotë e gjeni në link: