3 shenjat e horoskopit që i thonë gjërat “pa dorashka “

Dashi

Gjithmonë mund të mbështeteni tek Dashi për t’i thënë gjërat ashtu siç i ndjeni. Ata nuk mendojnë dy herë përpara se të shprehin mendimet, ndjenjat dhe emocionet e tyre dhe kjo është e gjitha falë energjisë së fortë si shenjë Zjarri. Kësaj shenje i pëlqen të bëjë shaka, kështu që nëse ata kanë një mendim qersharak në kokë, do të jetë çështje minutash para se ta thonë.

Virgjëresha

Si një shenjë praktike, Virgjëresha është vazhdimisht e tronditur dhe e tmerruar nga mënyra se si njerëzit e tjerë drejtojnë jetën e tyre. Kjo është arsyeja pse fjalë për fjalë nuk mund të ndalojnë faktin që opinionet e tyre të shpërthejnë. Virgjëresha është e njohur edhe për këshillat e pakërkuara në çdo kohë dhe vend.

Shigjetari

Kur shoqëroheni me një Shigjetar, kurrë nuk i dihet se çfarë do të thotë më pas. Nëse ata nuk po hyjnë në detaje specifike rreth jetës së tyre ose nuk po nxjerrin sekretet më të errëta të familjes së tyre, me siguri mund t’i gjeni duke folur për gjërat më të parëndësishme në planet. Shigjetarët mund të mos kenë filtra, por ata janë vërtet plot humor dhe të gjithë i duan për këtë veçori.